21. October 2020 By admin Off

Bitcoin Sprints po 12.000 $ Powrót do sierpnia Highs

BTC wyłamała się z obszaru oporu 12.050 dolarów, ale jest handlowana wewnątrz długoterminowego poziomu oporu.

Wskaźniki techniczne nie wykazują jeszcze żadnych słabości.

Wsparcie wynosi $11.700.

Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do naszej Telegram Group i uzyskaj sygnały transakcyjne, darmowy kurs transakcyjny oraz codzienną komunikację z fanami crypto!

The Trust Project jest międzynarodowym konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

BTC Bitcoin Bull
20 października Bitcoin (BTC) stworzył byczy świecznik i przesunął się nad ważnym obszarem oporu.

Dzienne zamknięcie powyżej obszaru 12.050 dolarów byłoby znaczącym byczym znakiem, podczas gdy cotygodniowe zamknięcie powyżej obecnego poziomu byłoby jeszcze bardziej znaczącym sygnałem dla kontynuacji nowych wyżów 2020 roku.

Bitcoin Reaches September Highs
19 października, cena Bitcoin stworzył byczy świecznik i przesunął się ponad poprzednie wzloty na 11 600 dolarów. Cena nadal rosła i jest w trakcie tworzenia kolejnego byczego, codziennego świecznika, tak daleko sięgającego codziennego wyżu 12.313 dolarów.

Jeśli dzisiejszy świecznik zamknie się na obecnym poziomie, prawdopodobnie potwierdziłoby to przebicie powyżej obszaru 12.050 dolarów. Obszar ten działał jako opór od początku sierpnia, z wyjątkiem wyrwania w dniu 17 sierpnia. Wyrwanie się powyżej tego poziomu byłoby poważnym, byczym wydarzeniem.

Wskaźniki techniczne nie wykazują jeszcze żadnego rodzaju słabości, nawet jeśli RSI jest wykupywany.

Codzienny opór Bitcoinów (Bitcoin Daily Resistance)

Pomimo wzrostu, cena jest notowana przy kluczowym długoterminowym oporze na poziomie 12 250 dolarów. Ten opór odrzucił również cenę w lipcu 2019 roku. Bitcoin nie osiągnął blisko tego poziomu od stycznia 2018 roku. Co więcej, zbiega się to w czasie z opadającą linią oporu wyznaczoną z wyżej wymienionych lipcowych wyżów.

Co więcej, zarówno RSI, jak i MACD wygenerowały niepotwierdzone niedźwiedzie rozbieżności.

Dlatego też to, czy cena wybiegnie, czy też zostanie odrzucona z obecnego poziomu, będzie miało istotny wpływ na przyszły trend. Tygodniowe zamknięcie powyżej 12 250 USD byłoby niezwykle bycze.

BTC Weekly Outlook

Brak słabości Obecność
Krótkoterminowy sześciogodzinny wykres nie pokazuje żadnej struktury. Co więcej, nawet jeśli RSI jest wykupiony, nie wygenerował żadnej niedźwiedziej dywergencji. Podobnie, MACD porusza się w górę.

Najbliższy obszar wsparcia znajduje się jednak aż do 11 200 dolarów.

BTC 6-godzinny wykres

W dwugodzinnym wykresie nie ma też żadnych słabości. Podczas gdy RSI początkowo było w trakcie generowania dywergencji niedźwiedziej, następnie przesuwało się w górę i unieważniało ją. MACD również porusza się w górę.

Najbliższe przełożenie wsparcia/oporu miało miejsce przy 11 700 USD i obecnie oczekuje się, że będzie działać jako wsparcie. Poziom ten pokrywa się również z potencjalnie rosnącą linią wsparcia, narysowaną z dna 16 października.

Tak długo, jak cena znajduje się powyżej tego poziomu, możliwość kontynuacji pozostaje wysoka.

BTC Short-Term Chartart

Podsumowując, podczas gdy rajd Bitcoinów stał się nadmiernie rozbudowany, nie ma jeszcze żadnej wyraźnej słabości. Tak długo, jak cena znajduje się powyżej poziomu 11.700 dolarów i rośnie linia wsparcia, trend ten jest uważany za byczy.